Kacper Urbański zaprezentowany w Górniku Zabrze.

Czy Kacper odpali w Górniku? Fakt że odchodzi z Legii po negatywnej weryfikacji przez Marka Papszuna może świadczyć że nie był chętny do pracy na treningu oraz po treningach!

Może młody zawodnik odpali w Górniku, ale czy zrozumiał że za samo nazwisko mu się miejsce w składzie należy?