Kadra Legii na obóz przygotowawczy.
Marek Papszun podał kadrę zawodników na obóz przygotowawczy. Wśród kibiców Legii przeważają opinie że tak słabej kadry Legia nie miała od wielu lat.
Czy będą mieli rację czy jednak Marek Papszun przygotuje zespół na miarę oczekiwań kibiców Legii?? W tle pojawia się jeszcze konflikt sztabu z Kacprem Urbańskim który jest na wylocie z klubu.
Znamy już podobne historie z okresu pracy Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa, gdzie zawodnicy tracili miejsce w zespole kiedy nie potrafili dostosować się do reguł narzuconych przez sztab szkoleniowy. Nie było przebacz nawet dla zawodników którzy do klubu byli sprowadzani za duże pieniądze.
Dzieje się, a czy MP wyciągnie maksa ze składu? Na pewno tak, tylko pytanie co tym maksem będzie przy tak obecnie wyglądającej kadrze zespołu.