Rewolucja w klubie Ekstraklasy. Chcą 59-krotnego reprezentanta Polski

Rewolucja w klubie Ekstraklasy. Chcą 59-krotnego reprezentanta Polski

Przechodzący kadrową rewolucje - Motor Lublin chce sprowadzić dwóch znanych piłkarzy, w tym 59-krotnego reprezentanta Polski - poinformował 'Przegląd Sportowy Onet'.

✨ Podsumowanie
Motor Lublin planuje znaczące wzmocnienia po odejściu dwunastu zawodników i zmianie trenera. Klub z Lublina jest zainteresowany pozyskaniem doświadczonego reprezentanta Polski, który myśli o powrocie do kraju. W kręgu zainteresowania znalazł się również inny zawodnik, którego transfer wiąże się z konkretnymi kosztami.