Papszun mówi wprost. Domaga się w Legii nowych zawodników

Papszun mówi wprost. Domaga się w Legii nowych zawodników

Legia Warszawa sprowadziła tego lata czterech nowych zawodników, ale dla Marka Papszuna to wciąż za mało. Po wygranym sparingu trener mówił o potrzebie kolejnych wzmocnień drużyny.

✨ Podsumowanie
Marek Papszun uważa, że Legia Warszawa potrzebuje kolejnych wzmocnień, mimo sprowadzenia już czterech nowych zawodników. Trener podkreśla, że obecna kadra jest zbyt wąska do walki o najwyższe cele, szczególnie w środku pola. Klub poszukuje nowych graczy, ale napotyka pewne trudności.