Niespodzianka! Dymisja trenera tuż po odpadnięciu z MŚ

Niespodzianka! Dymisja trenera tuż po odpadnięciu z MŚ

Szkocja bez trenera po odpadnięciu z mistrzostw świata. Steve Clarke złożył dymisję.

✨ Podsumowanie
Selekcjoner reprezentacji Szkocji podjął niespodziewaną decyzję o odejściu po niepowodzeniu na mundialu. Mimo niedawnego przedłużenia kontraktu, szkoleniowiec zdecydował się na zakończenie swojej misji. W emocjonalnym oświadczeniu podziękował swoim zawodnikom za wspólnie spędzony czas i osiągnięcia od 2019 roku, podkreślając, że to zaszczyt móc być ich trenerem.