Korona odrzuciła ofertę Lecha i wyceniła piłkarza. "Nie była zadowalająca"
Korona Kielce zdecydowała się odrzucić propozycję Lecha Poznań. O szczegółach na kanale Meczyki opowiedział dyrektor sporotyw klubu, Paweł Golański.
✨ Podsumowanie
Korona Kielce odrzuciła ofertę mistrza Polski, Lecha Poznań, za swojego kluczowego zawodnika, Tamara Svetlina. Słoweński piłkarz, ceniony za swoją postawę w minionym sezonie, był widziany jako potencjalny następca w poznańskim klubie. Mimo zainteresowania, dyrektor sportowy Korony podkreślił, że otrzymana propozycja nie spełniła oczekiwań klubu, choć wartość zawodnika została wyceniona na znaczną kwotę.