Grupowe rywalki Polek rozpoczęły Euro. Niemki rozbiły gospodynie turnieju
W Bośni i Hercegowinie wystartowały mistrzostwa Europy kobiet U-19. W pierwszym meczu rywalizujące w grupie z Polkami gospodynie turnieju zmierzyły się z Niemkami.
✨ Podsumowanie
Mistrzostwa Europy kobiet U-19 rozpoczęły się od pewnego zwycięstwa Niemiec nad gospodyniami, Bośnią i Hercegowiną. Niemki zdominowały mecz od początku do końca, aplikując rywalkom pięć bramek i nie pozwalając im na oddanie ani jednego celnego strzału w drugiej połowie. Polki zainaugurują swój udział w turnieju tego samego dnia meczem ze Szwecją.