Kacper Urbański odchodzi z Legii Warszawa! To już oficjalne

Kacper Urbański odchodzi z Legii Warszawa! To już oficjalne

Kacper Urbański oficjalnie odchodzi z Legii Warszawa! W komunikacie w mediach społecznościowych czytamy, że środkowy pomocnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

✨ Podsumowanie
Kacper Urbański odchodzi z Legii Warszawa po tym, jak klub porozumiał się z nim w sprawie rozwiązania kontraktu. Pomocnik, który w tym sezonie zdobył bramkę i zaliczył trzy asysty w 28 występach, prawdopodobnie zwiąże się z Górnikiem Zabrze. Szczegóły jego przyszłości wkrótce.