Potwierdzone! Lech Poznań żegna kluczowego zawodnika
Lech Poznań i Antonio Milić zakończyli współpracę. Doświadczony Chorwat nie będzie dłużej występował w drużynie mistrza Polski.
✨ Podsumowanie
Lech Poznań potwierdził odejście kluczowego zawodnika, Antonio Milicia, który opuszcza klub jako wolny agent po wygaśnięciu kontraktu. Doświadczony Chorwat był ważną postacią w defensywie Kolejorza przez ponad pięć lat. Jego przyszłość klubowa pozostaje nieznana, co z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród kibiców.