Przyszłość Urbańskiego wyjaśniona. Negocjacje z Legią dobiegły końca [NASZ NEWS]
Negocjacje Legii Warszawa z Kacprem Urbańskim dobiegły końca. 21-letni pomocnik zostanie wolnym zawodnikiem.
✨ Podsumowanie
Legia Warszawa i Kacper Urbański doszli do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu. Pomocnik stanie się wolnym zawodnikiem, a jego dalsza kariera najprawdopodobniej będzie kontynuowana w Górniku Zabrze, gdzie ma przejść badania medyczne i podpisać umowę.