"Here we go". Uczestnik mundialu zmienia klub. Za 150 mln!

Manchester City będzie miał nowego zawodnika. Znany dziennikarz Fabrizio Romano ogłosił, że do "The Citizens" trafi Elliot Anderson.

✨ Podsumowanie
Manchester City jest bliski pozyskania nowego zawodnika, Elliota Andersona, o czym informuje Fabrizio Romano. Klub z Etihad Stadium jest podobno gotów zapłacić znaczącą kwotę za 23-latka, który jest kluczową postacią swojej reprezentacji. Zawodnik sam miał poprosić o transfer, a szczegóły dotyczące jego przenosin i dalszych losów pozostają owiane tajemnicą.