Radomiak ogłosił kolejny transfer. Angolski skrzydłowy z III ligi portugalskiej
20-letni Angolczyk Manu został nowym zawodnikiem Radomiaka Radom. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2029 roku.
✨ Podsumowanie
Radomiak Radom wzmocnił swój skład nowym zawodnikiem. Klub pozyskał 20-letniego skrzydłowego z Angoli, który grał ostatnio w Portugalii. Piłkarz podpisał długoterminowy kontrakt, a jego transfer definitywny z poprzedniego klubu budzi nadzieje na ciekawe występy w nadchodzącym sezonie.