Legia chce rozwiązać kontrakt z reprezentantem Polski! Miał być gwiazdą Ekstraklasy

Legia chce rozwiązać kontrakt z reprezentantem Polski! Miał być gwiazdą Ekstraklasy

Legia Warszawa jest w trakcie rozwiązywania kontraktu z Kacprem Urbańskim. Reprezentant Polski miał być gwiazdą, a kompletnie zawiódł.

✨ Podsumowanie
Legia Warszawa prowadzi rozmowy w sprawie rozwiązania kontraktu z Kacprem Urbańskim, który nie spełnił oczekiwań klubu. Pomimo przybycia jako potencjalna gwiazda z Serie A, reprezentant Polski miał problemy z regularną grą w Ekstraklasie. Zawodnik nie pojedzie z drużyną na obóz, a klub szuka nowego pomocnika.