Kolejny piłkarz odszedł z Lechii. Klub ponownie straszy PZPN
Bartłomiej Kłudka jest kolejnym piłkarzem, który odchodzi z Lechii Gdańsk po spadku z Ekstraklasy. Klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu z 24-letnim obrońcą.
✨ Podsumowanie
Bartłomiej Kłudka opuszcza Lechię Gdańsk po spadku z Ekstraklasy. Klub skorzystał z klauzuli umożliwiającej jednostronne rozwiązanie kontraktu z 24-letnim obrońcą, nie będąc w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym. Jest on dziesiątym piłkarzem odchodzącym z zespołu.