Szykuje się odejście z PSG. Piłkarz dogadał się z nowym klubem

Szykuje się odejście z PSG. Piłkarz dogadał się z nowym klubem

Lee Kang-in chce odejść z Paris Saint-Germain. Możliwe, że reprezentant Korei Południowej wróci do La Liga.

✨ Podsumowanie
Po trzech latach spędzonych w PSG, Lee jest bliski zmiany klubu. Zawodnik jest już po słowie z Atletico Madryt, co sugeruje powrót do Hiszpanii po latach spędzonych w Valencii i Mallorce. Choć warunki współpracy z nowym klubem są już ustalone, trwają negocjacje między klubami w sprawie kwoty odstępnego.