Jest komunikat. Legia i Pogoń podjęły decyzję ws. dalszej współpracy
- Miniony sezon pokazał, że współpraca z Legią Warszawa przynosi realne korzyści obu stronom - przekazał Jakub Dębiec, prezes Pogoni Grodzisk Mazowiecki w oficjalnym komunikacie. Właśnie w nim rozwiał wszelkie wątpliwości w sprawie tego, czy obie drużyny będą się wspierać również w sezonie 2026/27.
✨ Podsumowanie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Legia Warszawa oficjalnie potwierdziły kontynuację współpracy partnerskiej do sezonu 2026/2027. Pomimo wcześniejszych napięć i konfliktu, oba kluby zgodnie oceniają, że dotychczasowe partnerstwo przyniosło obopólne korzyści, szczególnie w kontekście rozwoju młodych zawodników i wzmocnienia organizacji klubu z Grodziska Mazowieckiego.