To już rewolucja. Polski klub żegna aż 12 piłkarzy

To już rewolucja. Polski klub żegna aż 12 piłkarzy

Polonia Warszawa poinformowała o zmianach kadrowych przed startem sezonu 2026/27. Klub potwierdził odejście kilku zawodników, którym wygasają kontrakty lub kończą się okresy wypożyczeń.

✨ Podsumowanie
Polonia Warszawa ogłosiła zmiany w składzie przed nowym sezonem, żegnając się z kilkoma zawodnikami. Z klubem rozstają się gracze, którym kończą się kontrakty, a także ci przebywający na wypożyczeniach. Szczegóły dotyczące przyszłości pozostałych piłkarzy oraz potencjalnych wzmocnień nie zostały jeszcze ujawnione.