Exodus piłkarzy ze spadkowicza. Kolejne absurdalne oświadczenie
Mijają kolejne tygodnie, a włodarze Lechii Gdańsk wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że klub w nadchodzącym sezonie zagra w 1. Lidze, a nie w Ekstraklasie.
Mijają kolejne tygodnie, a włodarze Lechii Gdańsk wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że klub w nadchodzącym sezonie zagra w 1. Lidze, a nie w Ekstraklasie.