Wyróżniał się w 1. lidze. Wraca do PKO Ekstraklasy

Wyróżniał się w 1. lidze. Wraca do PKO Ekstraklasy

Wisła Płock ogłosiła trzeci letni transfer. Umowę z klubem podpisał Marcin Flis, który ostatnio bronił barw pierwszoligowej Pogoni Siedlce.

✨ Podsumowanie
Wisła Płock wzmocniła defensywę, pozyskując doświadczonego obrońcę Marcina Flisa z Pogoni Siedlce. To kolejny ruch zespołu przed nowym sezonem PKO Ekstraklasy. Zawodnik, znany z dobrej postawy w pierwszej lidze, wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej po kilku latach przerwy, podpisując z Nafciarzami umowę na określony czas.