Korona Kielce rozpoczęła przygotowania. Czterech zawodników na wylocie

Korona Kielce rozpoczęła przygotowania. Czterech zawodników na wylocie

Korona Kielce przygotowuje się do kolejnego sezonu w Ekstraklasie. Klub przekazał, jak wygląda sytuacja czterech zawodników.

✨ Podsumowanie
Korona Kielce rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu z nowym dyrektorem sportowym i kilkoma potencjalnymi odejściami. Klub dokonał już pierwszego głośnego transferu i ma na celowniku kolejnych zawodników. Drużyna rozegra również kilka meczów kontrolnych przed startem ligi.