Rewolucja w pierwszoligowcu. 12 zawodników opuszcza klub!
Polonię Warszawa czekać będzie gruntowna przebudowa. Klub poinformował bowiem, że z drużyną pożegnało się aż 12 zawodników.
✨ Podsumowanie
Polonia Warszawa wchodzi w nowy sezon z nowym trenerem i kilkoma wzmocnieniami, ale jednocześnie pożegnała się z liczną grupą zawodników. Klub dąży do poprawy wyników po dwóch sezonach zakończonych szóstym miejscem i niepowodzeniem w barażach o awans. Zmiany kadrowe mają pomóc w walce o najwyższe cele.