Tyle Nsame chciał zarabiać w Legii. Borek podał kwotę

Tyle Nsame chciał zarabiać w Legii. Borek podał kwotę

Jean-Pierre Nsame został piłkarzem Pogoni Szczecin. Mateusz Borek ujawnił, czego Kameruńczyk chciał od swojego poprzedniego pracodawcy, czyli Legii Warszawa.

✨ Podsumowanie
Podsumowanie artykułu piłkarskiego: Nsame opuszcza Legię po dwóch latach z powodu kwestii finansowych, mimo chęci współpracy ze strony klubu. Jego wymagania płacowe przekraczały możliwości stołecznej drużyny, co doprowadziło do podpisania kontraktu w innym klubie. Dyskusja dotyczy również rosnących zarobków w polskiej lidze, gdzie porównuje się potencjalne pensje do przykładów innych zawodników.