Święcicki o braku Polski na mundialu. "Rozumiem tych, którzy są straumatyzowani"

Święcicki o braku Polski na mundialu.

Reprezentacja Polski niestety nie bierze udziału w trwających mistrzostwach świata. Piotr Żelazny przyznał niedawno na antenie TVP Sport, że woli mundiale bez naszej kadry.

✨ Podsumowanie
Po nieudanych barażach do mistrzostw świata, eksperci spierają się o rolę mediów i kibiców w atmosferze wokół reprezentacji Polski. Pojawiły się głosy sugerujące, że brak udziału w turnieju może być korzystny dla pewnych aspektów dyskusji publicznej o piłce nożnej.