OFICJALNIE: Oni wracają do Legii Warszawa

OFICJALNIE: Oni wracają do Legii Warszawa

Po dobrym sezonie w Pogoni Grodzisk Mazowiecki dochodzi do sporych przetasowań. Pierwszoligowiec poinformował, że czterech młodych zawodników kończy wypożyczenia i wraca do Legii Warszawa.