Nsame ma nowy klub w PKO Ekstraklasie! Oficjalnie
Pogoń Szczecin potwierdziła, że nowym piłkarzem zespołu został Jean-Pierre Nsame. O tym transferze informował jako pierwszy Piotr Koźmiński.
✨ Podsumowanie
Pogoń Szczecin oficjalnie ogłosiła pozyskanie Jean-Pierre'a Nsame, doświadczonego napastnika z Kamerunu. Zawodnik, który poprzednio grał dla Legii Warszawa, podpisał z Portowcami kontrakt, który ma obowiązywać przez określony czas z możliwością przedłużenia.