Klub Ekstraklasy ma nowego napastnika. Nie strzelił bramki
Radomiak ogłosił transfer nowego napastnika. Kontrakt z klubem do 30 czerwca 2029 roku podpisał Fernardo Goure.
✨ Podsumowanie
Radomiak Radom pozyskał nowego napastnika, Fernardo Goure, który dołączył do klubu na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu kontraktu z KVC Westerlo. Klub podpisał z 24-latkiem umowę obowiązującą do połowy 2029 roku.