Napastnik Legii Warszawa zmienia klub!

Napastnik Legii Warszawa zmienia klub!

Wygląda na to, że sprawa jest już przesądzona. Szeregi Legii Warszawa opuści Jean-Pierre Nsame, który zdecydował się na przenosiny do Pogoni Szczecin.

✨ Podsumowanie
Doświadczony napastnik Jean-Pierre Nsame, po nieudanych negocjacjach kontraktowych z Legią Warszawa, podjął decyzję o przenosinach do Pogoni Szczecin. Piłkarz przeszedł już testy medyczne w nowym klubie, co potwierdzają medialne doniesienia.