Lech Poznań pozbywa się trzech piłkarzy. "Nie będą trenować"
Lech Poznań rozpoczął już przygotowania do kolejnego sezonu. Mistrzowie Polski za miesiąc rozegrają pierwszy mecz o stawkę - w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z duńskim Aarhus.
Lech Poznań rozpoczął już przygotowania do kolejnego sezonu. Mistrzowie Polski za miesiąc rozegrają pierwszy mecz o stawkę - w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z duńskim Aarhus.