OFICJALNE: Gabriel Kobylak odszedł z Legii Warszawa. Transfer wewnątrz Ekstraklasy

OFICJALNE: Gabriel Kobylak odszedł z Legii Warszawa. Transfer wewnątrz Ekstraklasy

Gabriel Kobylak nie będzie kontynuował kariery w Legii Warszawa. Bramkarz dołączył do GKS-u Katowice.

✨ Podsumowanie
Gabriel Kobylak poinformował o swoim odejściu z Legii Warszawa. Nowym klubem 24-letniego bramkarza został GKS Katowice, z którym zawodnik podpisał umowę obowiązującą do połowy 2028 roku z opcją.