Marek Papszun: Chciałbym, żeby Nsame nadal grał w Legii – PiłkaNożna.pl
Jean-Pierre Nsame był nieobecny na pierwszym treningu Legii przed startem sezonu 2026/27. Co z przyszłością napastnika, którego kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca?
✨ Podsumowanie
Przyszłość napastnika Legii Warszawa, Jean-Pierre'a Nsame, jest niepewna, gdyż jego kontrakt wygasa pod koniec czerwca, a zawodnik nie pojawił się na pierwszym treningu. Trener Marek Papszun przyznał, że rekomenduje pozostanie gracza w klubie, ale nie chciał ryzykować jego udziału w treningach przed wyjaśnieniem kwestii kontraktowych.