OFICJALNIE: Pomocnik opuścił Śląsk Wrocław. Zagra w II lidze

OFICJALNIE: Pomocnik opuścił Śląsk Wrocław. Zagra w II lidze

Śląsk Wrocław pożegnał Oskara Wojtczaka. Środkowy pomocnik został już zaprezentowany jako nowy nabytek GKS-u Tychy.

✨ Podsumowanie
Oskar Wojtczak, dotychczasowy środkowy pomocnik Śląska Wrocław, zakończył swoją przygodę z klubem, z którym miał ważny kontrakt do 2027 roku. Zawodnik został zaprezentowany jako nowy nabytek GKS-u Tychy, z którym związał się umową do 2028 roku.