Nieudana próba transferu uczestnika Mistrzostw Świata do Ekstraklasy
Ubiegłej zimy Ekstraklasę mógł reprezentować jeszcze jeden uczestnik Mistrzostw Świata. W programie „Weszło Alarm” Michał Kopczyński ujawnił, że próbował znaleźć klub w Polsce reprezentantowi Nowej Zelandii, Sarpreetowi Singhowi.
✨ Podsumowanie
Sarpreet Singh, reprezentant Nowej Zelandii i uczestnik Mistrzostw Świata 2026, był zimą oferowany polskim klubom Ekstraklasy. Zgodnie z informacjami Michała Kopczyńskiego, mimo zainteresowania, transfer ostatecznie nie doszedł do skutku z powodu zbyt późno podjętych działań. Gracz ma za sobą grę w europejskich klubach, w tym w młodzieżowych sekcjach Bayernu Monachium.