Zlatan Ibrahimović

Któż z nas nie zna Zlatana, piłkarza przed którym sam Chuck Norris chyli głowę. Ten urodzony w 1981 roku w Malmo, szwedzki napastnik pochodzenia bośniackiego i chorwackiego znany jest ze swojego wybujałego ego, za które tak wielu go pokochało. Zanim poznamy najlepsze Zlatan memy, przyjżyjmy się trochę jego historii.

Kariera klubowa

Zlatan Ibrahimović jest wychowankiem klubu Malmö FF, z którego W 2001 za 10,8 mln euro przeszedł do Ajaxu Amsterdam. Świetne występy w Holandii zwróciły na niego oczy potentata z Serie A, Juventusu Turyn, który zapłacił za niego w 2004 roku 19 mln euro. Kiedy Juve zostało zdegradowane do Serie B, Zlatan postanowił, że opuści Starą Damę. Tak trafił do Interu Mediolan za kwotę ok. 32 mln euro. Następnym jego przystankiem była FC Barcelona, która sporo za niego zapłaciła, bo aż 45 mln euro oraz Samuela Eto’o. Jak wszyscy wiemy jego konflikt z Guardiolą spowodował, że Zlatan w Dumie Katalonii długo nie pobył i przeszedł w 2010 roku do AC Milan. Pięknie odpłacił się włoskiemu klubowi, gdyż w sezonie 2011/2012 został królem strzelców Serie A z 28 bramkami.

W 2012 roku Zlatan Ibrahimović podpisał kontrakt z PSG, stając się na kilka lat największą gwiazdą Paryżan i najlepiej zarabiającym piłkarzem we Francji. Pomimo tego, że w PSG traktowany był jak król, W 2016 roku Zlatan postanowił spróbować jeszcze czegoś nowego i przeniósł się do Manchesteru United.

Kariera reprezentacyjna

Zlatan Ibrahimović z reprezentacją Szwecji nie osiągnął zbyt wiele. Zadebiutował w niej w styczniu 2001 roku i uczestniczył w mistrzostwach świata w 2002 i 2006 oraz w mistrzostwach Europy w 2004, 2008, 2012 i 2016. Po Euro we Francji postanowił zakończyć karierę reprezentacyjną. Wszyscy będziemy jednak pamiętać jego niesamowite wyczyny w napadzie Szwecji i te cztery bramki przeciwko Anglikom.

Zlatan memy

Taki piłkarz jak Zlatan Ibrahimović, przez wszystkie jego lata wspaniałej kariery, dorobił się wielu zabawnych i niezapomnianych memów. Jego seria o jego nadzwyczajnych zdolnościach bawiła i bawić będzie, a Chuck Norris może się przy nim schować. Zlatan memy ogląda się z wielką przyjemnością. Oto one:

Zlatan

Zlatan bóg

Zlatan

Ibra memy 2

Ibra memy 3

Ibra memy 4

Ibra memy 5

Ibra memy

Ibra

Zlatan 2

Zlatan 3

Zlatan 4

Zlatan 5

Zlatan 6

Zlatan memy 2

Zlatan memy 3

Zlatan memy

Zlatan

Zlatan

Zlatan

Zlatan

  Zlatan