Expekt

Expekt

Expekt czyli bukmacher internetowy od Zbigniewa Bońka, jest już na naszym rynku od kilkunastu lat. Zdążył w tym czasie wykreować wśród graczy sobie świetną opinię na swój temat. Bukmacher ten cechuje się dobrą ofertę zakładów i co ważniejsze, świetnymi kursami.

Expekt to również świetna i przejrzysta strona internetowa, jak i aplikacje na urządzenia mobilne. Naszym zdaniem to właśnie ten bukmacher online ma najbardziej intuicyjny interfejs. Poruszanie się po portalu i szukanie ciekawych typów to czysta przyjemność.

Świetny bonus bukmacherski

Żadna marka w naszym rankingu bukmacherów nie może się obejść bez bonusu na start. Expekt daje ci zwrot pierwszego zakładu do 111 złotych. Dodatkowo co większe wydarzenie czekają nas różnego rodzaju promocje i konkursy. Możliwe jest też zgarnięcie dodatkowej kasy za polecenie znajomemu.

Expekt to naprawdę solidny bukmacher. Być może przegrywa ilością zdarzeń z tymi najlepszymi, jednak nadrabia to kursami i świetnie zaprojektowaną stroną. Świetnie działa też tu aspekt społecznościowy w formie rankingów. Podobnie jak Zibi, gorąco polecamy tego jednego z najlepszych bukmacherów.

Polskojęzyczny serwis: TAK

Waluta PLN: TAK

Live betting: TAK

Minimalna wpłata: 15 PLN

Minimalna stawka: 0,5 PLN

Szybkie przelewy: TAK

Aplikacja mobilna iOS: TAK

Aplikacja mobilna Android: NIE

Serwis w wersji mobilnej: TAK