Cristiano Ronaldo

Przez wielu uważany za najlepszego piłkarza na świecie. Przez innych za pyszałka, nurka i umiejącego strzelać tylko z karnych Penaldo. Mowa oczywiście o Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, piłkarzu bez którego współczesny futbol nie był by taki sam, a prawdopodobnie Messi nie był by aż tak dobry. Zanim przejdziemy do Ronaldo memy, przyjrzyjmy się trochę jego postaci. 

Kariera klubowa

CR7 karierę rozpoczął w małym klubi CF Andorinha, gdzie sprzątał jego ojciec. Wielki potencjał szybko się jednak objawił i niebawem przeniósł się do CD Nacional, gdzie grał do 2001 roku. Kolejnym klubem był Sporting Lisbona, gdzie wypłynął na szerokie wody. Świetna gra w Portugali i na mistrzostwach Europy U-17 spowodowała, że trafił do Manchesteru United, z którym sięgnął po Ligę Mistrzów i dwa mistrzostwa Anglii. Cristiano Ronaldo pod wodzą Fergusona stał się najlepszym piłkarzem na świecie, i w 2008 roku zdobył swoją pierwszą Złotą Piłkę.

W 2009 roku świat obiegła wiadomość, że CR7 zmienia klub na Real Madryt, za rekordowe 93,2 mln euro. Jego prezentacje u Królewskich oglądało na żywo ponad 80 tys. widzów. Do dziś niepodzielnie rządzi w Realu Madryt z którym zdobył dwa kolejne Puchary Europy oraz dwie Złote Piłki, a kolejna jest już w drodze. O masowo zdobywanych golach i pobijaniu kolejnych rekordów nie trzeba nawet wspominać.

Kariera reprezentacyjna

Cristiano Ronaldo zadebiutował w reprezentacji Portugalii 2003 roku w meczu z Kazachstanem. Już rok później błyszczał na Euro, którego był gospodarzem, gdzie jak wszyscy pamiętamy sensacyjnie Portugalia przegrała w finale z Grecją. Kolejne wielkie turnieje były różne w jego wykonaniu. W 2012 roku zdobył brąz na Euro w Polsce. Zwieńczenie jego reprezentacyjnych marzeń nastąpiło jednak dopiero w 2016 roku, u schyłku jego kariery, gdzie we Francji sięgnął po Mistrzostwo Europy.

Ronaldo memy

Cristiano Ronaldo to zawodnik, którego albo się kocha, albo nienawidzi. Nic wiec dziwnego, że memy na jego temat są czasem niczym Jin i Jang, mówiące o jego wielkich piłkarskich zdolnościach, lub skupiające się na jego dość specyficznej naturze. Zapraszam na Ronaldo memy i kilka ciekawostkę na jego temat:

Ronaldo 1 Ronaldo Ronaldo Ronaldo

CR7 CR7

Ronaldo 4 Ronaldo memy 2 Ronaldo memy 3 Ronaldo memy 5 Ronaldo memy 7 Ronaldo memy 8 Ronaldo memy 9 Ronaldo